Този път актрисата пусна перилни препарати
Кортни Кокс. Снимка: Instagram
Подобно на героинята си Моника от сериала "Приятели", 60-годишната Кортни Кокс е голям фен на чистотата.
Преди няколко години актрисата основа собствена марка стоки за дома Homecourt, която произвежда ароматни дифузори, течен сапун, душ комплекти и парфюмирани масла.
Сега асортиментът, който предлага, се разшири с нова линия луксозни перилни продукти, пише списание Town and Country.
Кортни Кокс представя нова линия продукти за дома. Снимка: Instagram
„Прането изглежда като перфектната ниша, като се има предвид, че всички обичаме дрехите си – в крайна сметка те подчертават нашата индивидуалност. И най-вече, когато можете да изберете аромат, който ви представя. Всички продукти са преминали специални тестове и сега мога да кажа с увереност, че са безопасни и наистина работят“, споделя актрисата.
Новата колекция включва общо шест артикула: концентрат, спрей за спално бельо, ароматно масло, топки за сушилня, чантичка за деликатно пране и четка.Цените им са от 12 до 48 долара.
Цялата гама от нови продукти е представена от три основни аромата: бестселърът на марката Cece (смес от кедър дим и сладък кардамон), Stepped Rose (роза) и Neroli Leaf (свеж цитрусов аромат, смесен с босилек)
Част от новата линия на Homecourt. Снимка: Instagram
Както всички продукти на Homecourt, и новата колекция на марката се стреми да превърне прането в ритуал на грижа за себе си.
„Най-важното място е мястото, където живеем, така че защо да нямаме неща, които миришат и изглеждат така, както искаме“, казва Кортни.
Трябва да сте регистриран потребител за да напишете коментар
Коментари