Актрисата се крие от публични изяви, не коментира положението си
Снимка: Guliver / Getty
Първите слухове, че 36-годишната Скарлет Йохансон очаква дете от съпруга си комика Колин Джост - водещ на шоуто Saturday Night Live, се появиха през юни.
Причината за това бяха събитията, свързани с промоцията на "Черна вдовица", които актрисата пропусна.
Фактът, че повечето интервюта Йохансон дава онлайн, събудиха подозрения, защото тя е не само в една от главните роли, но е и изпълнителен продуцент на филма от киновселената на Марвел.
Скарлет не се появи и на специалната прожекция на "Черна вдовица" в Ийст Хамптън на 2 юли.
"Редица чуждестранни медии събраха доказателства от анонимни източници, че Скарлет още не иска да оповести бременността си. Тя е бременна, но я пази това в тайна и прави всичко възможно никой нищо да не забележи“
Друг анонимен източник уверява, че актрисата вече е напреднала бременност и първото общо дете на известната семейна двойка трябва да се роди много скоро, пише Hello.
Освен че избягват публични събития, Скарлет и Колин не попадат и в обектива на папараците. Явно много внимават.
Актрисата е променила дългогодишните си навици и това лято почти не се появява в Хамптън, въпреки че има къща наблизо - в град Монток.
Скарлет обикновено прекарва лятото тук, разхождайки кучетата на плажа или се появява в кафенета, за да изпие чаша кафе, твърдят очевидци. Но това лято, явно тя умишлено не излиза и се опитва да не привлича вниманието.
Все още няма официално потвърждение на новината от двойката. Ако Скарлет действително е бременна, детето ще е второ за нея. Тя отглежда а дъщеря от втория си брак с Ромен Дуриак. На 4 септември тази година Роуз Дороти ще навърши 7 години.
Скарлет и Колин се срещнат за първи път през 2006 г. По това време актрисата излиза с Джош Хартнет, а зад гърба си има два брака - с Райън Рейнолдс и Ромен Дуриак, от който е и дъщеря ѝ.
Но още от този момент, макар че са твърде млади, тя силно впечатлява Колин Джос По това време тя е на 20, а той на 23. Искрата между тях пламва по-късно.
През май 2019 г.,Скарлет Йохансон и Колин Джос се сгодяват, а година по-късно вече са официално семейство. Сватбата им е в тесен семеен кръг и на нeя присъстват само най-близките им роднини и приятели.
Ако се въздържате от изразяване на мнението си, това може да показва дисбаланс във връзката.
Снимка: Shutterstock
Трябва да сте регистриран потребител за да напишете коментар
Коментари